Bir sonraki vakit: İmsak 04:08 (yaklaşık 2 saat 1 dakika kaldı).
Bugün 27 Temmuz 2026 Pazartesi, Kütahya Cavdarhisar için imsak 04:08, güneş 05:50, öğle 13:13, ikindi 18:15, akşam 20:25, yatsı 22:00.
Bugün Kütahya Cavdarhisar için bir sonraki namaz vakti nedir?
Kütahya Cavdarhisar bölgesinde bir sonraki vakit İmsak (04:08), yaklaşık 2 saat 1 dakika kaldı. Bugünün diğer vakitleri: imsak 04:08, öğle 13:13, ikindi 18:15, akşam 20:25, yatsı 22:00.
Kütahya Cavdarhisar
Kütahya Cavdarhisar Bugünün Namaz Vakitleri
| İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|
| İmsak04:08 | Güneş05:50 | Öğle13:13 | İkindi18:15 | Akşam20:25 | Yatsı22:00 |
Bu ay için imsakiye bilgisi henüz yüklenmedi.
Cavdarhisar İlçesindeki Camiler
30+Kütahya ili Cavdarhisar ilçesindeki camilerin listesi. Adres ve yol tarifi için ismine tıklayın.
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
Kütahya Cavdarhisar namaz vakitleri arasında ne kadar süre var?
27 Temmuz 2026 Pazartesi tarihinde Kütahya Cavdarhisar için hesaplanan vakitlere göre sabah namazı vakti imsak (04:08) ile güneş doğuşu (05:50) arasında 1 saat 42 dakika sürüyor. Öğle (13:13) ile ikindi (18:15) arasında 5 saat 2 dakika, ikindi ile akşam (20:25) arasında 2 saat 10 dakika bulunuyor. Akşam ezanından yatsıya (22:00) kadar geçen süre 1 saat 35 dakika.
Güneşin doğuşu ile batışı arasındaki gündüz süresi 14 saat 35 dakika. İmsaktan akşam ezanına kadar geçen oruç süresi 16 saat 17 dakika olarak hesaplanır — Ramazan ayında Kütahya Cavdarhisar için sahur ve iftar arası bu kadardır. Bu süreler güneşin ufka göre açısına bağlı olduğu için mevsim boyunca her gün birkaç dakika değişir; sayfadaki aylık imsakiye tablosu günlük farkları gösterir.
Vakitler Kütahya Cavdarhisar koordinatları (39.20° K, 29.62° D) baz alınarak, T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı hesaplama esaslarına göre belirlenir. Aynı ilin farklı ilçeleri arasında boylam farkı nedeniyle birkaç dakikalık sapma olabilir; bu nedenle her ilçe için ayrı vakit listesi yayımlanır. Bu sayfada ayrıca Kütahya Cavdarhisar sınırlarındaki 30 caminin adres ve yol tarifi bilgisi listelenir.
Cavdarhisar Namaz Vakitleri — Sıkça Sorulan Sorular
27 Temmuz 2026 Pazartesi itibarıyla Kütahya Cavdarhisar güncel vakit verisine göre hazırlanmıştır.
Bugün Kütahya Cavdarhisar öğle namazı saat kaçta?
27 Temmuz 2026 Pazartesi tarihinde Kütahya Cavdarhisar bölgesinde öğle namazı saat 13:13'de. Tüm vakitler (imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam, yatsı) sayfada listelenir.
Kütahya Cavdarhisar iftar saatine ne kadar kaldı?
Bugün Kütahya Cavdarhisar bölgesinde iftar (akşam ezanı) saati 20:25. Sayfada bir sonraki vakte kalan süre canlı olarak görüntülenir.
Kütahya Cavdarhisar sabah (imsak) namazı saat kaçta?
27 Temmuz 2026 Pazartesi tarihinde Kütahya Cavdarhisar bölgesinde imsak (sahur sonu) saati 04:08, güneş doğuşu 05:50. Sabah namazı imsak ile güneş doğuşu arasındaki vakitte kılınır.
Bir sonraki namaz vakti nedir?
Kütahya Cavdarhisar bölgesinde bir sonraki vakit: İmsak (04:08), yaklaşık 2 saat 1 dakika kaldı. Tüm vakitler sayfada listelenir.
Yatsı namazı saat kaçta?
Bugün Kütahya Cavdarhisar bölgesinde yatsı namazı saat 22:00'de. Yatsı vakti, akşam (20:25) namazından yaklaşık 1.5 saat sonra başlar.
İkindi namazı kaçta kılınır?
Bugün Kütahya Cavdarhisar bölgesinde ikindi namazı saat 18:15'de. İkindi vakti öğle (13:13) ile akşam (20:25) arasındadır.
Namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler astronomik hesaplamalara (güneşin ufuk açısı) ve resmi Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre belirlenir. Kütahya Cavdarhisar koordinatlarına göre günlük olarak güncellenir; mevsim geçişlerinde dakikalık değişimler olabilir.