Bir sonraki vakit: İmsak 03:46 (yaklaşık 3 saat 8 dakika kaldı).
Bugün 27 Temmuz 2026 Pazartesi, Kahramanmaraş Pazarcik için imsak 03:46, güneş 05:24, öğle 12:42, ikindi 17:41, akşam 19:51, yatsı 21:21.
Bugün Kahramanmaraş Pazarcik için bir sonraki namaz vakti nedir?
Kahramanmaraş Pazarcik bölgesinde bir sonraki vakit İmsak (03:46), yaklaşık 3 saat 8 dakika kaldı. Bugünün diğer vakitleri: imsak 03:46, öğle 12:42, ikindi 17:41, akşam 19:51, yatsı 21:21.
Kahramanmaraş Pazarcik
Kahramanmaraş Pazarcik Bugünün Namaz Vakitleri
| İmsak | Güneş | Öğle | İkindi | Akşam | Yatsı |
|---|---|---|---|---|---|
| İmsak03:46 | Güneş05:24 | Öğle12:42 | İkindi17:41 | Akşam19:51 | Yatsı21:21 |
Bu ay için imsakiye bilgisi henüz yüklenmedi.
Pazarcik İlçesindeki Camiler
25Kahramanmaraş ili Pazarcik ilçesindeki camilerin listesi. Adres ve yol tarifi için ismine tıklayın.
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- CamiYol tarifi al →
- Narlı CamiYol tarifi al →
Kahramanmaraş Pazarcik namaz vakitleri arasında ne kadar süre var?
27 Temmuz 2026 Pazartesi tarihinde Kahramanmaraş Pazarcik için hesaplanan vakitlere göre sabah namazı vakti imsak (03:46) ile güneş doğuşu (05:24) arasında 1 saat 38 dakika sürüyor. Öğle (12:42) ile ikindi (17:41) arasında 4 saat 59 dakika, ikindi ile akşam (19:51) arasında 2 saat 10 dakika bulunuyor. Akşam ezanından yatsıya (21:21) kadar geçen süre 1 saat 30 dakika.
Güneşin doğuşu ile batışı arasındaki gündüz süresi 14 saat 27 dakika. İmsaktan akşam ezanına kadar geçen oruç süresi 16 saat 5 dakika olarak hesaplanır — Ramazan ayında Kahramanmaraş Pazarcik için sahur ve iftar arası bu kadardır. Bu süreler güneşin ufka göre açısına bağlı olduğu için mevsim boyunca her gün birkaç dakika değişir; sayfadaki aylık imsakiye tablosu günlük farkları gösterir.
Vakitler Kahramanmaraş Pazarcik koordinatları (37.49° K, 37.29° D) baz alınarak, T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı hesaplama esaslarına göre belirlenir. Aynı ilin farklı ilçeleri arasında boylam farkı nedeniyle birkaç dakikalık sapma olabilir; bu nedenle her ilçe için ayrı vakit listesi yayımlanır. Bu sayfada ayrıca Kahramanmaraş Pazarcik sınırlarındaki 25 caminin adres ve yol tarifi bilgisi listelenir.
Pazarcik Namaz Vakitleri — Sıkça Sorulan Sorular
27 Temmuz 2026 Pazartesi itibarıyla Kahramanmaraş Pazarcik güncel vakit verisine göre hazırlanmıştır.
Bugün Kahramanmaraş Pazarcik öğle namazı saat kaçta?
27 Temmuz 2026 Pazartesi tarihinde Kahramanmaraş Pazarcik bölgesinde öğle namazı saat 12:42'de. Tüm vakitler (imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam, yatsı) sayfada listelenir.
Kahramanmaraş Pazarcik iftar saatine ne kadar kaldı?
Bugün Kahramanmaraş Pazarcik bölgesinde iftar (akşam ezanı) saati 19:51. Sayfada bir sonraki vakte kalan süre canlı olarak görüntülenir.
Kahramanmaraş Pazarcik sabah (imsak) namazı saat kaçta?
27 Temmuz 2026 Pazartesi tarihinde Kahramanmaraş Pazarcik bölgesinde imsak (sahur sonu) saati 03:46, güneş doğuşu 05:24. Sabah namazı imsak ile güneş doğuşu arasındaki vakitte kılınır.
Bir sonraki namaz vakti nedir?
Kahramanmaraş Pazarcik bölgesinde bir sonraki vakit: İmsak (03:46), yaklaşık 3 saat 8 dakika kaldı. Tüm vakitler sayfada listelenir.
Yatsı namazı saat kaçta?
Bugün Kahramanmaraş Pazarcik bölgesinde yatsı namazı saat 21:21'de. Yatsı vakti, akşam (19:51) namazından yaklaşık 1.5 saat sonra başlar.
İkindi namazı kaçta kılınır?
Bugün Kahramanmaraş Pazarcik bölgesinde ikindi namazı saat 17:41'de. İkindi vakti öğle (12:42) ile akşam (19:51) arasındadır.
Namaz vakitleri nasıl hesaplanır?
Vakitler astronomik hesaplamalara (güneşin ufuk açısı) ve resmi Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre belirlenir. Kahramanmaraş Pazarcik koordinatlarına göre günlük olarak güncellenir; mevsim geçişlerinde dakikalık değişimler olabilir.